Admitidos nas preinscricións ACTIVIDADES DE VERAN 2022 - ACT: 17/06/2022

Comunicamos que houbo que realizar unha correción na listaxe da "Actividade acuática" emitida, que é a seguinte: 

  • Onde aparece o nome Sabela Campos Alborés, debería dicir, Sabela Campos Caramés (Quendas 1ª, 3ª e 4ª).

Por outra banda, tendo en conta o número de pre inscricións recibidas para a "Actividade acuática" e as normas reflectidas na información pública ao respecto das prioridades de participación, indicamos que:                                               
  • Na 1ª e na 2ª QUENDA, están admitidas todas as persoas empadroadas no Concello de Camariñas, NON quedando prazas dispoñibles para os non empadroados.  No suposto que tanto na primeira como na segunda quenda haxa renuncias sortearanse esas prazas entre os non empadroados en data por determinar.
  • Na 3ª QUENDA sortearanse 6 prazas non ocupadas por persoas empadroadas. O sorteo será a próxima semana. As persoas que entrarán no sorteo son as seguintes:
    • BLANCO JURADO ALEJANDRO
    • BLANCO JURADO MARTINA
    • CHAVES LÓPEZ EDÉN
    • COIRA GARCÍA PEDRO
    • DEVESA VIDAL DANIEL
    • FERREIRÓS ROMAR CARME
    • FERREIRÓS ROMAR UXÍA
    • ROMERO BERMÚDEZ GABRIELA
    • PÉREZ CARMONA MARÍA
    • PUERTAS SIEIRO XOEL
    • VALIÑA MOUZO ÉDGAR
    • YAGHI PUERTAS ANDRÉ
    • YAGHI PUERTAS CLOE
  • Na 4ª QUENDA están admitidas todas persoas que teñen feito a pre inscrición en tempo e forma.

Dito isto, deberase formalizar a matrícula e pagos de taxas entre o 20-27 de xuño, quen non o faga entenderase que renuncia á praza. Para formalizar a matrícula e pago de taxas, hai dúas fórmulas, presencialmente na casa do Concello ou solicitar que a carta de pago sexa enviada por email. O pago será nun único abono das quendas nas que se pre inscribiu.                      

NON ESQUEZADES A TRAMITACIÓN DA LICENZA TIPO ESCOLA na web www.rfgvela.com
 

Listaxe de admitidos/as e prazas vacantes na Actividade Acuática.

O Concello de Camariñas fixo pública hoxe a listaxe de persoas admiditas na Actividade Acuática para verán.

Na 2ª e 3ª quenda farase un sorteo a próxima semana, en data por determinar, para cubrir as prazas vacantes.

Nos próximos días darase máis información.

 

LISTAXE 1ª QUENDA
ALONSO CARRIL TIAGO
ANTOLINEZ OLIVARES SARA GABRIELLA
CAAMAÑO MOUZO RAFAEL
CAMPAÑA LOPEZ DAVID
CAMPOS CARAMÉS SABELA
CANTO RODRÍGUEZ LEANDRO
CARRIL MOUZO AITOR
CASTRO MOUZO HÉCTOR
GERPE PASANTES CLAUDIA
LENS LOJO AINHOA
LENS LOJO MELANIA
MARCH RODRÍGUEZ ALEIX
MARTINEZ CARRIL AINHOA
MARTINEZ ROMERO AINHOA
MIÑONES LEMA PAULA
MIÑONES MARÍA MARCO
MOUZO LOPEZ DANIELA
MOUZO REY YARMI
PARDIÑAS SUÁREZ MARÍA
PASANTES CALZAS JULIA
PASANTES CALZAS SARA
PASANTES CARRIL JULIÁN
PÉREZ SUÁREZ LUCAS NUNO
ROMAR ARÉN DANIELA
SUÁREZ MARQUES IGOR

 

LISTAXE 2ª QUENDA
ALONSO CARRIL TIAGO
ANTOLINEZ OLIVARES SARA GABRIELLA
CAAMAÑO MOUZO RAFAEL
CAMPAÑA LOPEZ DAVID
CANTO RODRÍGUEZ LEANDRO
GERPE PASANTES CLAUDIA
LEMA CAMPOS ADHARA
LEMA CAMPOS ANTAR
LENS LOJO AINHOA
LENS LOJO MELANIA
MARCH RODRÍGUEZ ALEIX
MIÑONES MARÍA MARCO
MOUZO REY YARMI
OLVEIRA PASANTES JACOBO
PARDIÑAS SUÁREZ MARÍA
PASANTES CALZAS JULIA
PASANTES CALZAS SARA
PASANTES CARRIL JULIÁN
PÉREZ SUÁREZ LUCAS NUNO
ROCHA MORATE SASHA
ROJO CAMPAÑA ROMÁN
SUÁREZ MARQUES IGOR
 
LISTA SORTEO (2 PLAZAS)
JOAQUÍN CARRIL CASTELAO
SAÚL VIEITES LAMA
SOFÍA VIEITES LAMA
VERA CASTIÑEIRA LEMA
CARLA PÉREZ TAJES
NEREA PÉREZ TAJES
SOFÍA CIBRÁN PÉREZ
INÉS CIBRÁN PÉREZ
ENRIQUE GARCÍA MASANA
GUILLERMO GARCÍA MASANA
PEDRO COIRA GARCÍA
EDGAR VALIÑA MOUZO
SAMUEL CARRIL ROMERO
XOEL PUERTAS SIEIRO
ANDRÉ YAGHI PUERTAS
CLOE YAGHI PUERTAS

 

LISTAXE 3ª QUENDA
CASTRO MOUZO HÉCTOR
ANTOLINEZ OLIVARES SARA GABRIELLA
CAAMAÑO MOUZO RAFAEL
CAMPAÑA LOPEZ DAVID
CAMPOS CARAMÉS SABELA
CANTO RODRÍGUEZ LEANDRO
LENS LOJO AINHOA
LENS LOJO MELANIA
MARCH RODRÍGUEZ ALEIX
MIÑONES MARÍA MARCO
MOUZO REY YARMI
PASANTES CARRIL JULIÁN
PÉREZ SUÁREZ LUCAS NUNO
ROJO CAMPAÑA ROMÁN
ROMAR ARÉN DANIELA
SANTOS SANTOS MANUELA
VIGO ALBORÉS ANTÓN
 
LISTA SORTEO (7 PLAZAS)
BLANCO JURADO ALEJANDRO
BLANCO JURADO MARTINA
CHAVES LÓPEZ EDÉN
COIRA GARCÍA PEDRO
DEVESA VIDAL DANIEL
FERREIRÓS ROMAR CARME
FERREIRÓS ROMAR UXÍA
ROMERO BERMÚDEZ GABRIELA
PÉREZ CARMONA MARÍA
PUERTAS SIEIRO XOEL
VALIÑA MOUZO ÉDGAR
YAGHI PUERTAS ANDRÉ
YAGHI PUERTAS CLOE

 

LISTAXE 4ª QUENDA
ANTOLINEZ OLIVARES SARA GABRIELLA
CAAMAÑO MOUZO RAFAEL
CAMPAÑA LOPEZ DAVID
CAMPOS CARAMÉS SABELA
CANTO RODRÍGUEZ LEANDRO
CASTIÑEIRA LEMA VERA
CASTRO MINA ELENA MARÍA
CASTRO MOLINA MARCOS
CASTRO MOLINA MARTHA
CHAVES LÓPEZ EDÉN
FERREIRÓS ROMAR CARME
FERREIRÓS ROMAR UXÍA
LENS LOJO AINHOA
LENS LOJO MELANIA
MARCH RODRÍGUEZ ALEIX
MIÑONES MARÍA MARCO
MOUZO REY YARMI
PASANTES CARRIL JULIÁN
PÉREZ SUÁREZ LUCAS NUNO
QUINTÁNS SUÁREZ ENMA
ROCHA MORATE SAHA
TAJES VIGO CLAUDIA
VALIÑA MOUZO ÉDGAR
VIGO ALBORÉS ANTÓN

 

Descargas

Deportes

Contacto Deportes

Casa de Pedra. Plaza de Insuela, s/n.
Tfno. 981737004 - Fax: 981736199
Técnico de deporte: fran.puga@camarinas.dicoruna.es
Conc. Delegado Deportes:
fabian.canosa@camarinas.net

Solicitude instalacións deportivas